top of page

pronájem

Kancelářské prostory

V pivovaru se nachází celá řada kancelářských prostor a to jak v původní ředitelské vile, tak i v ostatních objektech (nová varna, kantýna, výzkumný ústav, varna,...).

 

Jsme připraveni nabídnout jak jednotlivé kanceláře o výměrách od 15 m2, tak i openspace o výměře přesahující 400 m2 a to v několika podlažích včetně výtahu. 

 

Místo u nás naleznou malé společnosti, které potřebují 1 - 2 kanceláře včetně parkování, tak i call centra, architekti, projektanti,  kteří hledají originální a světlé prostory.

 

Nájemné se u nás pohybuje na úrovni od 250,-Kč/m2/měsíc.

 

Celkem máme k dispozici tisíce metrů čtvrečních.

Skladové prostory

V současné době máme obsazeno více jak 4.000 m2 skladových ploch a dalších několik tisíc m2 jich připravujeme pro nové nájemce.

 

Plochy pro pronájem se pohybují od 15 m2 do tisíců m2. Mimo to připravujeme koncept self storage, kdy bude možné pronajímat i plochy menší než 10 m2 a to na velmi krátkou dobu pro uložení nepotřebných věcí z domácností.

 

Všechny sklady disponují zátěžovou podlahou a jsou temperované.

 

Nájemné se u nás pohybuje na úrovni od 135,-Kč/m2/měsíc.

 

Celkem máme k dispozici tisíce metrů čtvrečních a to včetně historických pivovarských sklepů se stálou teplotou a vlhkostí - cca 800 m2 - vhodné jako sklady vína, ovoce a zeleniny.

Výrobní prostory

Výroba vždy patřila do prostor pivovaru a tuto tradici dodržujeme i nadále. Mimo trulářské dílny zde máme i kostyméry a šičky.

 

Plochy pro pronájem na výrobu se pohybují od 15 m2 a rádi zde uvítáme i malé dílny specializující se ruční výrobu bot apod.

 

V nejbližší době bychom rádi přivítali minipivovar a obnovili tak tradici vaření piva v těchto unikátních prostorách, které pro tento účel byly postaveny již v roce 1899.

 

Nájemné se u nás pohybuje na úrovni od 135,-Kč/m2/měsíc.

 

Celkem máme k dispozici další tisíce metrů čtvrečních.

bottom of page